اخبار > اعلام برندگان مسابقه


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام برندگان مسابقه

مرکز معماری ایران جهت خدمات رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان اقدام به راه اندازی دو امکان با عناوین سامانه آموزش مجازی و باشگاه معماران نموده است که هر کدام به نحوی ما را راستای ارائه امکانات و تسهیلات بیشتر و بهتر یاری میکنند.این دو سرویس هدیه ما به شما در دهه مبارک عید سعید قربان تا عید قدیر میباشد و مفتخر به افتتاح این دو در این ایام مبارک هستیم.

 امید است به یاری خداوند متعال همواره بتوانیم گامی نو در جهت کسب رضایت شما اعضای محترم جامعه معماری کشورمان برداریم.

موضوع مسابقه مطرح شده در هفته گذشته پاسخ به این سوال بود که به نظر شما فقدان کدام سرویس در زمینه آموزش معماری و یا خدمات رسانی آموزشی بیشتر احساس می شود و با توجه به تصویر حدس بزنید که هدیه ما به شما در راستای ارائه چنین خدماتی چه خواهد بود؟

پاسخ مسابقه با توجه به توضیحات فوق اکنون دیگر برای همه شما آشکار است:

  • سامانه آموزش مجازی
  • باشگاه دانشجویان معماری

برندگان این مسابقه سه نفر از کسانی هستند که به قید قرعه از میان پاسخ های دریافتی که حداقل به یکی از دو مورد بالا اشاره نموده اند انتخاب شده اند.

 

اسامی برندگان:

  •        اعظم صابر
پاسخ: دوره های الکترونیکی و مجازی آموزش
  •          سعیده حسینی

پاسخ: باسلام ...این تصویر جهان رو نشون میده که آرم مرکز معماری ایران منطبق با نقشه ایران شده وبه نظرم "کلاس های آموزشی آنلاین "در سراسر ایران مد نظر هست.

  •         حمید شاه محمدی

پاسخ: با سلام و عرض ادب... با توجه به اینکه قرار است نوعی خدمات دهی بهتر برای دانش آموزان مد نظر قرار گیرد ، من فکر میکنم که این امکان جدید می تواند شباهتی به iac کارت یا گلدن کارت داشته یا به طور کلی یک نوع کارت اعتباری یا credit card باشد.

 

برندگان محترم مسابقه میتوانند برای دریافت جوایز خود (مبلغ 2 میلیون ریال اعتبار کارت عضویت مرکز معماری ایران قابل استفاده در هریک از دوره های آموزشی مرکز معماری ایران به انتخاب خودشان ) در هر یک از روزهای کاری در هفته آینده تا مورخ 24/7/93 به مرکز معماری ایران- مدیریت روابط عمومی مراجعه فرمایند.

 

منتظر مسابقات آتی مرکز معماری ایران باشید...­


١٢:٠٧ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٣    /    شماره : ٧١٢    /    تعداد نمایش : ١٦٩٨مطالب علمی
سایر بخش ها