اخبار > افتتاح سامانه همپا


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح سامانه همپا

ورود به سامانه همپا

 

همپا ایده مرکز معماری ایران برای افزایش عدالت آموزشی در ایران است. دسترسی به اطلاعات درست و دقیق علمی در ایجاد آمادگی برای آزمونهای متفاوتی که پیش روی یک فارغ التحصیل یا دانشجوی معماری میباشد، حق هر داوطلب این آزمونها میباشد. با توجه به ساختار آموزشی و فرهنگی کشور ما، این نوع آزمونها از اهمیت بالایی در سرنوشت حرفه ای افراد نیز برخوردار است. در تمام مراحل زندگی حرفه ای افراد، میزان موفقیت در این آزمونها معیار اصلی سنجش تواناییهای حرفه ای و علمی آنهاست.

یکی از مهمترین فاکتورهایی که میتواند پتانسیلهای رقابتی داوطلبین آزمونهای مختلف را افزایش دهد، دسترسی به پاسخهای صحیح آزمونهای قبلی برگزار شده و امکان خودسنجی پس از مطالعه و درس خواندن است. البته این خودسنجی نیز میتواند با انواع متفاوت روشها بوجود آید و حتی امکاناتی مثل بررسی هوشمند این خودسنجیها قطعا در افزایش توان داوطلبین موثرتر خواهد بود.

امکاناتی که تاکنون بدان اشاره شده است، در قالب کتاب، جزوه و یا آزمونهای آزمایشی در اختیار داوطلبین قرار گرفته شده است، مرکز معماری ایران نیز به عنوان پیشتاز آموزشهای مورد نیاز معماران، متولی این امور بوده است و خدمات فراوانی در آن ارائه نموده است، اما افزایش این توان نیازمند بروزسازی شرایط و افزایش استفاده از توانمندیهای فن آوری برای این منظور میباشد. هوشمند نمودن این پروسه ضمن کاهش شدید هزینه های تمام شده برای مصرف کنندگان به گسترش نفوذ و همیشه در دسترس بودن آنها کمک شایانی می نماید.


٠٠:٠٧ - سه شنبه ٢٢ تير ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٦١    /    تعداد نمایش : ٢٥٦٠مطالب علمی
سایر بخش ها